DENÍČEK VRH B

21.05.2015 16:16

25.7. Lara odjela do nového domova se svými páníky , do Brna.  Přejeme jí ten nejšťastnější domov a těšíme se, že ji zas uvidíme.

15.7. Miluju lidi...hlavně k jídlu, moooc mi chutnají. Jim se to ale už přestalo líbit, nevím proč... Tak mi dávají na kousání nějaké hračky, to je taky legrace, ale ještě mám na kousání a hraní mámu i velké psí holky. Ale nejradši mám stejně dvounožce, cpu se k nim do domu, jen slyším vrznout dveře...jsem velmi kontaktní psík, páníčky budu milovat celým svým psím srdcem.

6.7.  Jsem očkovaná, mám čip, aby mě našli. Mám i pas, kdybych se chtěla stát cestovatelkou. Pořád ještě piju od mámy, ale baštím i masíčko i granulky. Jsem skoro připravena na odchod do nového domova..ještě mě čeká kontrola vrhu a pak už budu jen vyhlížet páníčky. Těď mě a moji smečku trápí hrozná vedra, tak jen ležíme doma na dlažbě a čekáme na večer...už jem málokdy se doma vyčůrám, chodím se venčit s velkýma  ven. Doma , to je v našem pokojíku nebo v chodbě, obývák se nepočítá :-)                               Dole na této stránce je video

29.6. Lítám po dvoře jako velká, jsem pořád s velkýma, tak mi to jde. Dokonce už chodím na procházku kus před dům, klidně bych šla dál, vůbec se nebojím.  Nebojím se vysavače, ani sekačky na trávu, zkrátka- už znám svět. Ráda a hodně koušu lidi, prý to moooc bolí. Mazlení mě baví, ale jen chvíli.  

15.6. Už mi patří celý dům. Ve dne spinkám v obýváku nebo na travičce na dvoře. V noci spím s mámou v pokojíku. Koušu všechny bez vyjímky, dvounožcům se to líbí , mámě taky, jen psí holky se mě bojí, zaženu je, kdy se mi zachce, vrrr.

8.6. Začínám pomaličku poznávat svět, vrčím, štěkám, kńourám, trošičku si zkouším hrát. Jsem už jednou odčervená. V tomto týdnu dostanu ochutnat i něco jiného než mlíčko,  pořád je ho pro mě dost a dost...přibrala jsem zase víc než kilo. Zatím pořád bydlím v porodní bedně, ale už mě pouští i do pokoje, tam mi to ale strašně klouže, nožky neposlouchají a jdou každá jinam , prý mám asi moc těžký zadek :-)

1.6.  Je mi čtrnáct dnů, dnes mě vážili, přibrala jsem víc než kilo za ten týden, už koukám na svět, zkouším , jestli mě nožky unesou...zatím moc ne, ale snažíme se. Už znám velké holky z naší smečky, ale mámě se moje seznamování moc nezamlouvalo, má o mě strach.  Mám taky budoucího páníčka a na jeho přání i jméno - Black Larisa.  Můžete mi říkat Lara   :-)

25.5. Už je mi jeden týden a jsem velká holka. Není divu, když mám všechno jídlo jen pro sebe. Maminka se o mne hezky stará a je to na mě vidět, jsem pěkný cvalík.

18.5. Jsem se narodila- vytáhli mě na svět a za chvíli už jsem se po všech šplhala, ve snaze najít jídlo.  Všichni se divili, jakou mám sílu a chuť do života. Zatím co máma dospávala narkozu, vypila jsem jí všechno mlíčko :-)

porodní váha 1 týden 2týdny 3 týdny 4 týdny 5 týdnů 6 týdnů 7 týdnů 8 týdnů 9 týdnů
570g 1450g 2550g 3600g 4600g 5800g 7200g 8400g 9500g 11 kg